ضمانت بازگشت کالا فرحزاد کالا

مجموعه فرحزاد کالا همیشه به دنبال جلب رضایت شما مشتریان عزیز است و و در این راستا از هیچ اقدام برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز کوتاهی نمی‌کند. ما در شرکت فرحزاد کالا تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین محصول ها به دست مشتری برسد. محصولات آرایشی و بهداشتی بسیار حساس هستند و اگر محصول خریداری شده با بدن شما سازگار نباشد باعث مشکلاتی در پوست و مو می شود. این باعث شده تا حساسیت ما نیز برای تحویل یک محصول عالی به مشتری بالاتر برود. به این منظور ما ضمانت بازگشت ۴۸ ساعته کالا را ارائه کردیم که در صورت نارضایتی و یا مناسب نبودن کالای خریداری شده را تا ۴۸ ساعت آن از شما پس می گیریم و مبلغ پرداختی شما را عودت می‌دهیم. اما شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که یک سری قوانین برای عودت و بازگشت کالا وجود دارد مانند:

  •   سالم بودن تگ اصالت کالا و مخدوش نشدن آن
  •   برچسب کالا بر روی محصول باشد
  •   محصول از حالت اولیه و پلمپ خود خارج نشده باشد
  •   محصول دارای مشکل خاصی باشد
  •   محصول دریافت شده با محصول سفارش داده شده مغایرت داشته باشد
  •   تاریخ انقضای محصول به اتمام رسیده باشد

برای عودت کالا سفارش خود باید از طریق سایت درخواست بدهید و یا با پشتیبانی ما تماس بگیرید و محصول را به همراه تمام متعلقاتش و سایل همراه آن مانند براش و کارتن از طریق پست برای ما ارسال کنید و متخصصان ما پس از بررسی و تایید محصول وجه پرداختی شما به همراه پول پست را برگشت می دهند.

پس در هنگام خرید محصول از فرحزاد کالا نگران هیچ چیز نباشید.

رویه بازگشت کالا برای شهرستان ها ممکن است تا ۴۸ ساعت طول بکشد ولی برای تهران و شهرستان های اطراف تهران این کار ۲۴ ساعت زمان می برد اما شما میتوانید مطمئن باشید در صورت وجود مشکل ما قطعا مشکل شما را رفع خواهیم کرد.