تحویل فوری فرحزاد کالا

فروشگاه اینترنتی فرحزاد کالا همیشه در تلاش است تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کند. به این منظور ما سرویس ویژه تحویل فوری را برای مشتریان عزیز قرار داده ایم که پس از سفارش و خرید محصول، از میان هزاران محصول آرایشی و بهداشتی موجود در فروشگاه ، ما ضمانت می کنیم محصول در سریع ترین زمان ممکن به دست مشتری برسد. به این منظور ما ساز و کارهای ویژه ای را برای تحویل فوری سفارش طراحی کرده‌ایم که باعث می شود محصول در سریع ترین و کمترین زمان ممکن به دست مشتری برسدو این زمان برای تهران و کرج کمتر از 24 ساعت و برای شهرستان ها کمتر از 72 ساعت است.

در هنگام خرید محصول می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا بهترین محصولات را متناسب با پوست و موی خود خریداری کنید.

عزیزانی که در تهران و کرج زندگی می کنند اگر سفارش خود را در روز های کاری شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه ثبت کنید محصول همان روز به دست شما می رسد ولی اگر در روزهای غیر کاری و تعطیلات رسمی سفارش دهید محصول در روز کاری بعدی به دست شما می رسد هزینه ارسال در زمان سفارش به شما اطلاع خواهد داده شد و پس از پرداخت محصول در سریعترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود و در صورت نارضایتی شما میتوانید محصول خود را عودت داده و پول خود را پس بگیرید برای اطلاع از رویه بازگشت کالا به بخش عودت کالا مراجعه کنید.

پس اگر کالایی از فروشگاه اینترنتی فرحزاد کالا خریداری کردید مطمئن باشید که این کالا اصل است و در سریعترین زمان ممکن به دست شما می رسد.

ضمانت ما برای تحویل فوری به این صورت است که اگر محصول در زمان مقرر شده به دست شما نرسید شما میتوانید نا رضایتی خود را به ما اعلام کرده و کالای خود را عودت دهید.