ضمانت اصالت کالا فرحزاد کالا

مجموعه فرحزاد کالا شامل ضمانت می کند که تمامی کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی اصل می باشد. و از مراکز و شرکت های اصلی تهیه می شود. تمامی محصولات توسط شرکت های وارد کننده معتبر تهیه می‌شوند و مشتریان می‌‌توانند مطمئن باشند که تمامی کالاها و دارای برچسب های اصلی و معتبر بوده و شرکت هیچ‌گونه تحقیق و تصرفی در آنها انجام نمی دهد. تمامی محصولات خارجی به طور مستقیم از شرکت اصلی خریداری شده و وارد کشور می‌شود سپس به دست مصرف کننده های عزیز می‌رسد. کالاهای داخلی نیز از تولید کننده های اصلی خریداری شده ضمانت بازگشت کالا را نیز دارد.

ضمانت اصالت کالا به این معنی است که اگر اثبات شد که این محصول توسط شرکت اصلی تولید نشده است، مشتری می تواند کالای خود را عودت نموده و وجه پرداختی خود را پس بگیرد.

همچنین در صورتی که هر گونه ایراد در برچسب کالا و بسته بندی وجود داشت کالا قابلیت عودت دارد شرکت های ایرانی که از طرف وزارت بهداشت مجوز دارند موظفند تا محصولات با کیفیت به مشتریان ارائه دهند و اگر هر کدام از این محصولات مشکلی داشتند شرکت موظف است آن محصول را تعویض کند و یک محصول بدون مشکل به مشتری تحویل دهد و ما به سرعت و سهلوت بدون هیچ دردسری این کار در سریه ترین زمان ممکن  انحام میدهیم.

هنگام خرید محصولات دقت کنید فقط توسط گارانتی های معتبر تضمین شده باشد در غیر این صورت مشمول گارانتی نخواهد شد.

تمامی محصولات که در فرحزاد کالا عرضه می شوند پلمب بوده و کاملا اصل می باشند. شرکت فرحزاد کالا تمامی مجوزهای لازم برای وارد کردن لوازم آرایشی و بهداشتی را داشته و در صورت نارضایتی محصول قابلیت عودت دارد هنگام خرید محصول به نام تجاری محصول دقت کنید بعضی شرکت های تقلبی برخی حروف را در نام محصول تغییر می دهند و مشتری تصور می کند که این محصول اصل است.