هدیه رایگان فرحزاد کالا

فروشگاه اینترنتی فرحزاد کالا برای شما مشتریان عزیز هدیه هایی در نظر گرفته است که با انجام یکسری کار های ساده برنده هدیه رایگان ما می شوید. برای مثال اگر شما بیشتر از 500 هزار تومان از وب سایت ما خرید کنید به پاس قدردانی از خرید شما یک هدیه به همراه محصولات برای شما ارسال می شود. هدیه دریافتی ممکن است هر چیزی باشد و به صورت تصادفی انتخاب می شود و بسته به شانس شما ممکن است به صورت هدیه نقدی و یا کالایی نفیس باشد.

همچنین در اعیاد و مناسبت های خاص ما تخفیف های ویژه ای برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم و این هدیه به صورت کد تخفیف است که با وارد کردن آن کد و اعمال آن مقداری از قیمت محصول را تخفیف می گیرید.

حتماً منتظر جشنواره های ویژه ما باشید در این جشنواره ها محصولات با تخفیف های فوق العاده عرضه می شود و شما می توانید با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت اصلی کالا آن را خریداری نموده و خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

همچنین در برخی از جشنواره ها هدیه ویژه از طریق قرعه کشی به برنده ها داده می شود. برای شرکت در این قرعه کشی باید در بازه زمانی جشنواره از سایت ما خرید کنید.

یک راه دیگر برنده شدن هدیه شرکت در مسابقه هایی است که ما هر چند وقت یکبار و یا در اعیاد و مناسبت های خاص برگزار می‌کنیم که در این مسابقات به برنده ها جوایز نفیسی اهدا می‌شود این مسابقه ها ممکن است به صورت خرید یک محصول خاص و یا انجام یک چالش باشد.

راه های دریافت هدیه رایگان :

  •   خرید بالای 500 هزار تومان
  •   استفاده از کد های تخفیفی که در مناسبت ها و اعیاد منتشر می‌شوند
  •   شرکت در مسابقات و برنده شدن در مسابقه
  •   برنده شدن از طریق قرعه کشی