مشاوره رایگان

امروزه محصولات آرایشی و بهداشتی بسیاری با برندهای مختلف در بازار وجود دارد. انتخاب یک محصول مناسب از بین اینها کاری بسیار دشوار است. ما در شرکت فرحزاد کالا به شما کمک می کنیم تا محصول بهداشتی و متناسب با نیاز خود را پیدا کنید.

امروزه محصولات زیادی با تاثیرات و برندهای مختلف وجود دارند که مواد به کار رفته در هر کدام از این محصولات متفاوت است و این انتخاب محصول را سخت می کند.

در هنگام خرید محصولات آرایشی و بهداشتی شما باید اطلاعات مختصری از مواد به کار رفته در محصول داشته باشید زیرا بسیاری از مواد شیمیایی ممکن است برای پوست و یا موی شما مضر باشند. با خرید این محصول نه تنها کمکی بهبود و درمان بدن خود نمی کنید بلکه ضرر های جبران ناپذیری به بدن خود میزند. برای مثال انواع مختلفی از شامپو در بازار وجود دارد ولی همه جای شامپو ها برای شما مناسب نیست. شما ابتدا باید بدانید که موهایتان چرب یا خشک است و شامپو مناسب با پوست سر خود را انتخاب کنید چون در صورت خرید اشتباه بدتر باعث خشک شدن و یا چرب شدن موهای خود می شوید. ولی محصولات زیادی برای خرید وجود دارد چگونه میتوان از بین هزاران محصول موجود در بازار با برند ها و تثیرات مختلف محصولی متناسب با پوست و موی خود انتخب کنیم تا آسیبی به بدن ما وارد نکند؟

به این منظور ما در شرکت فرحزاد کالا به صورت کاملاً رایگان و تخصصی محصولی مناسب برای بدن و نیاز تان را به شما معرفی می کنیم. بهتر است همواره قبل از خرید محصول با متخصصان پوست و موی ما مشورت کنید تا محصولی عالی و با کیفت متاسب با نیاز خود خرداری کنید. تا هم دردسر های پس دادن کالا را نداشته باشد و هم نگران این نباشید که این محصول به شما آسیب بزند.